עיבוד תמונה מקצועי מהו?

עיבוד תמונה מקצועי מהו ? במאמר זה תוכלו ללמוד על עיבוד תמונה מקצועי לאחר צילום , כמה פעמים צילמתם תמונה עם תאורה מתאימה ותנאים הולמים ולאחר שצפיתם בתמונה ראיתם שצריך אין ספור תיקונים קטנים שהיו משנים את כל התמונה לגמרי , באתר הבא תוכלו לצפות בסרטונים מקצועיים על עיבוד תמונה מקצועי בתוכנת פוטושופ , סרטוני עיבוד תמונה מקצועיים המדברים על שיפור תמונות לאחר צילום , כיצד לשלב את תיקון התמונה בצורה מקצועית ולשמור על קומפוזיציה נכונה בתמונה , לא לפגוע בכוונת הצילום ועוד , עיבוד תמונה בתוכנות לעריכת תמונות כמו תוכנת פוטושופ יאפשרו לכם לעבד תמונה לאחר צילום בצורה מקצועית לצפייה בסרטוני פוטושופ מקצועיים על עיבוד תמונה לאחר צילום

עיבוד תמונה – שיפור תמונות לאחר צילום

שיפור תמונות לאחר צילום לרוב יעשה בתוכנות מקצועיות לעריכת תמונות כמו תוכנת פוטושופ , פוטושופ מאפשרת לערוך תמונות ולשמור על איכותן גם עם מדובר בקבצי RAW , קבצי RAW לרוב מעובדים ישירות בתוכנת פוטושופ ונקלטים ישירות בתוכנה עם הרזולוציה המתאימה של התמונה כדי לא לפגוע בתמונה לצפייה בסרטוני הדרכה על עיבוד תמונות לאחר צילום בתוכנת פוטושופ

מה עוד פוטושופ יכולה לעשות ?

פוטושופ ידועה כתוכנה הבלעדית לעריכת תמונות בצורה דיגיטלית ממוחשבת , בעזרת פוטושופ תוכלו להצר הקפים , לצמצם שומנים , לנפח שפתיים , להגדיל חזה , לאפר ועוד , פוטושופ ידועה כתוכנה השימושית בקרב רופאים לעריכת תמונות והדמיית תמונות לפני ניתוחים להגדלת חזה או ניתוחי אף , פוטושופ התוכנה שלעולם לא תדע מעצור ….

הדפס
פורסם בקטגוריית בלוג צילום עם התגים , , . קישור קבוע.

2 תגובות על עיבוד תמונה מקצועי מהו?

  1. מאת avi‏:

    לצד הפוטושופ אני משתמש ב- acdsee. תוכנה מצויינת לעיבוד תמונה על כל חלקיה, להבדיל מהפוטושופ המאפשרת עיבוד נפרד של חלקים שונים מתמונה. אני גם משתמש ב- acdsee לקיטלוג.

  2. מאת יוסי וונש‏:

    אני מוכן לקבל את פוטו שופ כתוכנת עריכה ועיבוד לתמונות אך לא כתוכנה המעוותת את המציאות (ניפוח שפתיים… הגדלת חזה… הצרת מותניים וכו').

    כמה פעמים יצא לכם לפגוש שצפיתם בתמונותיהם בפייסבוק, אינטרנט וכו' אך כשפגשתם אותם מצאתם… מישהו/י אחרים….?

    וחוץ מזה, יש גם תוכנות לעיבוד תמונות פחות כבדות וחינמיות כמו paint.net, פיקסה, Digital Photo Professional ועוד….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר

שמך:

דוא"ל: